Authentic je parta lidí, kteří vyrostli na starém Hard Rocku a Heavy Metalu 80 let. Tohoto stylu se chceme držet i když v dnešní době je to trochu za zenitem (jak říká jeden náš kamarád "Vykopáváte mrtvoly 80tých let"). To co děláme, děláme pro zábavu a protože nás to baví. Nikam se necpem a nic moc neřešíme. To ale neznamená, že koncerty a jinou prezentaci kapely nějak odzíváme. Vše je na 100% i když je v sále jeden člověk. V naší pódiové prezentaci nechybí ohně, kůže, krev a když budete hodní, tak se dostaví i Mistr Kat a vybranému jedinci utne hlavu..... V našem playlistu převažují autorské skladby, ale pro zábavu naší i našich fanoušků sáhnem do repertoáru i našich oblíbených kapel např.Judas Priest, Black Sabbath, Kiss, Running Wild......zahrajem kdekoli a s kýmkoli. Přijďte se přesvědčit na některé naše vystoupení (více koncerty).

KAREL BARTŮNĚK (Karlos, Kapitán, Rocker Brtek) - kytara, zpěv
Bez tohoto člověka by nebyl Authentic. Většina hudebních i textových nápadů pochází z jeho hlavy, společně to pak dotáhnem do konce. Karel je stará poctivá škola, má krátké, tlusté prsty, ale ten pravý hard rockový riff nezní od nikoho tak pravdivě a brutálně, o jeho hlasovém fondu ani nemluvě. Jeho záliby jsou rybařina, sex a alkohol, prostě rock n´roll. Působil v kapele Cestodes. K jeho oblíbencům patří např.AC/DC, KISS, RUNNING WILD, TENACIOUS D, KATAPULT.......

MARTIN BENDA (Ouha) - Bicí
Šílený dříč v zádu. I když je mu stále vytýkáno zrychlování a zpomalování, snaží se udržet v kapele výrobou všech možných posmrtných doplňků na pódiové vystoupení a stará se o většinu věcí co zaručuje chod kapely. Jeho záliby jsou cestování, hory, rybařina a samozdřejmě sex. Působil v kapelách Fistrax, Cestodes, Spwasssh!, Aliwashi, Letim, Central park. K jeho oblíbencům patří tolik interpretů všech možných stylů, že by to zabralo tolik místa, že to nemá ani cenu psát.

JIRKA FOTR (George) - kytara, zpěv
O místo v kapele usiloval dva roky, až se vše vyřešilo samo odchodem Tomáše. S pověstí univerzálního hráče, zoceleného hraním po zábavách se Saffronem a v klubech s vlastní kapelou Spwash okamžitě zapadl a po třech zkouškách s náma vyrazil na koncert. Vyrostl na kapelách Iron Maiden, Accept a Saxon, ale s přibývajícím věkem sa vrací ke kořenům Hard rocku.

HONZA MATOUŠ (Lemmy) - baskytara, zpěv
Jediný skutečný muzikant v kapele zocelený hraním v Black Sabbath revival, Ozzy Ozborne revival, Jirka Schelinger revival, Piosenky a další a další.. Současně je i nejhlučnější člen, který tokáže rozvibrovat vzduch tak, že padají sleničky na baru.BÝVALÍ ČLENOVÉ

KAREL ŘÍPA (Motorkář) - basa, zpěv, harmonika
Karel je až úchylně zamilován do značky Harley Davidson. Od této značky má mimo svého stroje i snad slipy a ponožky. Stejně je to i s jeho hrou na basu, pěkně pomalu, žádné složitosti, hlavně ať to sedí na prdely. Jeho zálibou jsou motorky, stavby všeho druhu a samozdřejmě sex. Zvláštní úchylka, kdekoli, s kým koli v nestřeženou chvíli vytáhne svou milovanou harmoniku a hraje a hraje.... Působil v kapele V krátkosti. Poslouchá AC/DC, ZZ Top, Katapult a Blues.

TOMÁŠ VOBECKÝ (Mrdka) - kytara, zpěv
Jako jediný člen kapely má hudební vzdělání, konzervatoř na klasickou kytaru. To mu ovšem v této kapele plné hudebních analfabetů není nic platné. V kapele je za úchyla, začíná to pódiovými převleky, zábavnou pyrotechnikou a konče zálibou v netradičním sexu. Dalšími zálibami tohoto jinak tichého chlapce je jízda na biciklu a fotografování. Rád poslouchá Metallicu, Running Wild, Twisted Sister a vážnou hudbu.
© Authentic 2010