..:: AUTHENTIC - discografie ::..

AUTHENTIC - PROCESÍ 2001

První nahrávka kapely. Původně jsme chtěli zakonzervovat letité písně a už se k nim nevracet. Jednalo se o pecky: PÁD, STÍN SMRTI, PROCESÍ, PLZEŇKA. Přidali jsme novější věci jako PŘEDEHRA, ŽOLDÁK, DOBYTÍ RÁJE a pro radost COVER OD VENOM - COUNTNESS BATHORY. Ve zbývajícím čase jsme na jeden zátah nahráli pecku JÁMA A KYVADLO, kterou jsme neměli ani pořádně nacvičenou a dopadla perfektně (podle recenzí). Vše bylo nahráno najednou Live ve zkušebně, upravovali se jen sóla a zpěvy.
Z této nahrávky se objevuje v koncertním playlistu ŽOLDÁK (klasická, nekompromisní HARD N´HEAVY pecka) a DOBYTÍ RÁJE (rychlejší píseň s hitovým refrénem) za zmínku stojí PLZEŇKA (PUNK ROCKOVÁ óda na jednu Čelákovskou hospodu) která se stala v Polabí takovým malým hitíkem.


celkový čas: 38:20 min

sestava:
KAREL BARTŮNĚK - kytary, zpěv
TOMÁŠ VOBECKÝ - kytary, zpěv
HONZA MATOUŠ - basa, zpěv
MARTIN BENDA - bicí, zpěv
(muž v pozadí nahrávání TOMÁŠ KRUŠKA)

AUTHENTIC - SEVEŘANÉ 2003


Druhá nahrávka. Dalo by se říct koncepční album inspirované všemožnými dobyvateli a historickými postavami. Všechny skladby jsou nové a vznikly v této sestavě Authenticu. Vše se opět nahrávalo v naší sklepní zkušebně, jen muž v pozadí nahrávání nebyl Tomáš Kruška, ale technické záležitosti vzal na svá bedra kytarista Tomáš Vobecký. Zvlášností je, že ZRZAVEJ MOK zpívá sólově Honza Matouš. V koncertním programu si našly své místo: CESTA KOLEM SVĚTA, NIKDO TĚ NEZMĚNÍ, SEVEŘANÉ A BASKERVIL. Poslední dvě jmenované skladby se staly našimi malými hity.
Bonbónek, na desku jsme nahráli opět jeden cover od KISS-She, ale nějak se nám nelíbil (nepovedl) tak je o toto dílo deska ochuzena.


celkový čas: 27:14 min

sestava:
KAREL BARTŮNĚK - kytary, zpěv, vokál
HONZA MATOUŠ - basa, zpěv
TOMÁŠ VOBECKÝ - kytary, zpěv, vokál
MARTIN BENDA - bicí, perkuse

NYMBURSKÁ ROCKOVÁ SCÉNA (1985-2008) DRUHÝ DÍL ROK VYDÁNÍ 2008

Druhý díl sampléru na kterém jsou zastoupeni interpreti z regionu Nymbursko. K tomuto dvojCD je přiložena kniha, která podrobně popisuje celou scénu a historii kapel. Samplér + knihu (stejně to bylo i u prvního dílu) dal dohromady úžasný člověk LUKÁŠ TREJBAL, který pro kultůrní dění v Nymburce udělal tolik, že by si zasloužil pomník.....díky. Na dvojce máme píseň HRABĚ MONTE CHRISTO (CD Seveřané). Původně jsme vybrali BASKERVILA, ale někde došlo k chybě a je tam HRABĚ....rozhodně se nemáme za co stydět. Na CD jsou namátkou zastoupeni: ROXOR, IRAS, MINDWAY, LEGION, TELEGRAF, LUCIDUM INTERVALA....... Zůčastnili jsme se také křtu v Nymburském kulturáku, kde jsme předskočili heavy legendě IRAS, která se dala dohromady po 13 letech jen na tuto akci. Úžasný večer.

skladby:
1. HRABĚ MONTE CHRISTO© Authentic 2010